Rezultate alegeri Colegiul Medicilor Timiş 2020 – 2024
Membrii în Consiliul Colegiului Medicilor Timiş în ordinea voturilor obținute
Membrii titulari:
1 |
LAZĂR OCTAVIAN FULGER |
|
2 |
MUSTA VIRGIL FILARET |
|
3 |
CUMPĂNAŞ ALIN ADRIAN |
|
4 |
DUŢĂ CIPRIAN CONSTANTIN |
|
5 |
BOIA EUGEN SORIN |
|
6 |
BRATU ION TIBERIU |
|
7 |
IACOB MIHAI SORIN |
|
8 |
SIMU MIHAELA ADRIANA |
|
9 |
NODIŢI GHEORGHE |
|
10 |
TIMAR ROMULUS ZORIN |
|
11 |
BOB FLAVIU RAUL |
|
12 |
DAN DANIELA |
|
13 |
ELEKES DANIELA ANDREEA |
|
14 |
SAS IOAN |
|
15 |
MAZILU OCTAVIAN |
|
16 |
ŞTEFĂNESCU CLAUDIA MARIA |
|
17 |
ŞIRLI ROXANA LUCIA DENISA |
|
18 |
SPĂTARU ELISABETA |
|
19 |
GLUHOVSCHI ADRIAN |
|
20 |
PETRICA LIGIA |
|
21 |
GRUICI ADRIAN NICOLAE |
Membrii supleanţi
1 |
SCHILLER ADALBERT |
|
2 |
GIURGIU DANIELA MARIANA |
|
3 |
RUS GEORGETA AURELIA |
|
4 |
POPA IOANA CRISTINA |
|
5 |
BÎRSĂŞTEANU FLORICĂ |
|
6 |
FRANŢESCU ADRIAN SIMION |
|
7 |
DEMENESCU MARIANA |
|
8 |
FIZEŞAN SONIA GRETTA |
|
9 |
ŢĂRANU PETRICĂ GEORGEL |
Adunarea Generală
Reprezentanții în Adunarea Generală în ordinea voturilor obținute
Reprezentanți titulari:
1 |
LAZĂR OCTAVIAN FULGER |
|
|
2 |
BOIA EUGEN SORIN |
|
|
3 |
SAS IOAN |
|
|
4 |
IACOB MIHAI SORIN |
|
|
5 |
BOB FLAVIU RAUL |
|
|
6 |
BRATU ION TIBERIU |
|
|
7 |
DAN DANIELA |
|
|
8 |
ŞTEFĂNESCU CLAUDIA MARIA |
|
|
9 |
SPĂTARU ELISABETA |
|
|
10 |
ŢĂRANU PETRICĂ GEORGEL |
|
|
11 |
ELEKES DANIELA ANDREEA |
|
|
12 |
GLUHOVSCHI ADRIAN |
|
|
13 |
FRANŢESCU ADRIAN SIMION |
|
|
14 |
GRUICI ADRIAN NICOLAE |
|
|
15 |
RUS GEORGETA AURELIA |
|
|
16 |
IURCIUC MIRCEA ŞTEFAN |
|
|
17 |
DEMENESCU MARIANA |
|
|
18 |
POPA IOANA CRISTINA |
|
|
19 |
TOCUŢ MARIANA |
|
|
20 |
FIZEŞAN SONIA GRETTA |
|
|
21 |
ANDOR MINODORA |
|
|
22 |
SCHILLER OANA MARINA |
|
Reprezentanţi supleanţi:
1 |
HORHAT FLORIN GEORGE |
|
2 |
ROMAN EUGENIA |
|
3 |
BADIN DENIS FELICIA |
|
4 |
MATEŞ ANCUŢA CRISTINA |
|
5 |
HERŢEG DORINA |
|
6 |
IACOB DANIELA |
|
7 |
COSTEA DANIEL |
|
8 |
AMĂRICĂI ELENA CONSTANŢA |
|
9 |
PĂUNESCU LILIANA |